طراحی کابینت مدرن در یک روز به همراه نمونه کار

0

طراحی کابینت مدرن در یک روز به همراه نمونه کار

طراحی کابینت مدرن و معماری آشپزخانه،  در گذر زمان به صورت های مختلف نمود یافته است.  ظهور سبک های نوین زندگی  در دستیابی به این تغییر و تحولات نقش اساسی دارند.  این روزها  مفهوم زندگی در شهر مدرن  و سیر تحول طراحی کابینت  آشپزخانه،  کاملا مشهود است و گریزی از آن نیست.  پس بهتر است این مقوله به نحو احسن انجام شود تا رفاه و رضایت اعضای خانواده را در بر داشته باشد.

جهت سفارش طراحی کابینت با شماره 6699 209 0902 تماس حاصل فرمایید

هر آشپزخانه سبک خاصی دارد بنابراین سازماندهی متناسب فضای آشپزخانه، با توجه به متراژ، موقعیت قرار گیری، سلیقه مشتری، سبک دکوراسیون آشپزخانه، و  رنگ مورد نظر آغاز می شود، به نحوی که با دیگر قسمت های منزل هماهنگی و هارمونی لازم را به بیننده منتقل کند.

بنابراین ارائه یک مدل کلی برای طراحی کابینت مدرن منزل امکان پذیر نیست. آنچه که ما قصد داریم در این مطلب ادا کنیم یافتن ایده های جذاب و ناب که هنگام طراحی آشپزخانه بدان نیاز است.

مشتری برای انتخاب طراح کابینت، لزوما نیاز به دیدن نمونه کارهای قبلی طراح  دارد. زیرا انتخاب نوع طراحی و سبک کابینت آشپزخانه، از بین ایده های فراوان کاری بس دشوار است.

با انتخاب صحیح طراح حرفه ای، مشتری قادر خواهد بود  تصمیم  بهتری اخذ کند. طراحان حرفه ای کابینت، و دکور منزل برای جلب نظر مشتری و با اعتماد به سالها تجربه،  نمونه کارهای قبلی خود را در پکیجی اماده و به مشتری ارائه می کنند تا مشتری با سبک و نوع کار طراح بیشتر اشنا شود.  طی این مسیر برای هر دو طرف معامله بسیار ارزشمند خواهد بود.

زیرا طراح متبحر و حرفه ای ایده های ناب و خلاق خود را به مشتری عرضه می کند، و مشتری نیز سلیقه و خواسته خود را با طراح در میان میگذارد، تا با ترکیب ایده ها و خواسته های دو طرف در نهایت طراحی کابینت  مدرن و دکوراسیون آشپزخانه به نحو مطلوب و رضایت بخش  به اتمام برسد.

هرچه مدیریت ارتباط با مشتری قوی تر و مستحکم تر باشد  رسیدن به  نتیجه دلخواه و رضایت بخش هموارتر خواهد شد.

ویژگی های مهم طراحی کابینت مدرن

  • القا دو حس سادگی  و تنوع به صورت کاملا هماهنگ شده
  • عدم استفاده از دستگیره های سنتی و درب های معرق  و منبت کاری شده
  • استفاده از سطوح صاف و صیقلی هایگلاس، استیل و حتی چوب
  • اهمیت ویژه به طراحی ویترین  جذاب
  • اهمیت ویژه در طراحی کانترهای چشمگیر و خیره کننده
  • فاصله با احتیاط و معقولانه از الگوهای رایج و متداول

طراحی کابینت مدرن

طراحی کابینت مدرن  و تنوع رنگ ها

الهام گرفتن از رنگهای  زیبای طبیعت در سال 2019-2018 نشان می دهد در صورت انتخاب یک رنگ جذاب و خاص، ساده ترین وسایل نیز جلوه ای زیبا و چشمگیر خواهند داشت.

رنگ های گرمسیری و استوایی که طیف وسیعی را شامل می شوند، با ترکیب رنگ های طبیعی و پایه با تونالیته های نزدیک به هم چشم نواز خواهند شد. طراحی کابینت مدرن با رنگ های زنده  و خاص  انتخابی درخشان و شیک خواهد بود.

در طراحی کابینت مدرن توجه به نوع سبک از جمله سبک روستیک، کلاسیک و مدرن ضروری به نظر می رسد زیرا که ترکیب هوشیارانه سبک سنتی و مدرن با ویژگی راحتی و زیبایی، منحصر به فرد بودن فضا را به رخ می کشد.

در دوام و زیبایی رنگ پیشخوان کوارتز، بحثی نیست قسمتی مهم از یک آشپزخانه مدرن که می تواند تایید کننده سبک طراحی کابینت مدرن آشپزخانه باشد. و قطعا رقیبی قدرتمند در مقابل پیشخوان گرانیت به شمار می رود.

اگرچه پیشخوان گرانیت در طراحی آشپزخانه همیشه حرفی برای گفتن دارد. کانترهای چوبی همیشه یک انتخاب شیک بوده است، سبک  مدرن لوکس، شکوه و عظمت  فضا را بیشتر از آنچه که هست نشان می دهد.

به پیشخوان مرمر که میرسیم ناخودآگاه سبک کلاسیک در ذهنمان جای می گیرد، اگر چه این روزها ترکیب علم و هنر، ایده و خلاقیت، کلاسیک و مدرن با رعایت قوانینی از بی نظیرترین طراحی های روز دنیا می شوند.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: